İpek Eşarp sektörünün önemli toptancı ve perakendecisi konumundaki Altın Eşarp firması tarafından tasarlanan Silk Home marka eşarp’lar 2015 yaz sezonu için 89,00 TL etiket fiyatı ile tüketiciler ile buluşuyor.

Lüks mağazalarda genelde bu fiyatlardan satılan Silk Home Eşarp‘ları piyasada farklı mağaza ve internet alışveriş sitelerinden çok daha ucuza bulabilmek mümkün.

Şu an indirimde olan silk home modellerini resimleriyle görmek için buraya tıklayın

Sizler için önde gelen alıveriş sitelerini gezerek güncel fiyatları hakkında topladığımız bilgileri sizler ile paylaşıyoruz.

Altın Eşarp: Silk Home markasının oluşturucusu ve sahibi konumundaki firma, kendi internet sitesinden eşarp modellerini indirimli olarak satışa sunuyor. 2015 yaz döneminde indirimli fiyatları 60 TL seviyelerinde.

http://www.altinesarp.com

Eşarp Bulvarı: Bir diğer önemli eşarp toptancısı Hilal İpek firmasının internet sitesi olan esarpbulvari.com sitesinde Silk Home Eşarp fiyatları modelleri’ne göre 50-55 TL aralığında satışa sunuluyor.

http://www.esarpbulvari.com

Sultan Eşarp: Eşarp sektörünün yeni ve rekabetçi firması Sultan Eşarbın internet sitesi www.sultanesarp.com sitesinde Silkhome eşarp’ları yine renk ve modellerine göre 49-57 TL arasında satışa sunuluyor.

http://www.sultanesarp.com

Diesre: Tozlu.com’un tesettür giyim üzerine konumlandırdığı alışveriş sitesi diesre.com sitesinde Silkhome ipek eşarp’lar genelde Euro üzerinden satılıyor. TL karşılığı ise genelde 60-65 TL aralığında kura göre değişmekte.

http://www.diesre.com