Silk Home Tivil Eşarp Otantik Desen

Otantik Desenli Silk Home Eşarp

Silk Home, Eşarp ve Şal ürünleri söz konusu olduğunda ilk akla gelen markalardan birisi durumunda! Silk Home sadece kaliteli ipek eşarp üretimi yapıyor. İpek eşarp dışında ipekten imal edilmiş farklı ürünler de üretiliyor şal vb gibi. Ancak ipek dışında başka bir kumaş kullanılmıyor. Bu bakımdan Silk Home ipekle özdeşleşmiş durumda diyebiliriz.

Silk home ithal eşarp olarak İtalya’dan ithal ediliyor. Silk Home eşarpların en önemli farkı yerli markalardan farklı desenlere sahip olmasıdır. Aker, Armine gibi ipek eşarp üretimi yapan yerli firmalarımız ile rekabet halinde olan Sillk Home ipek eşarplar tüketiciyi desenleri ve farklı modelleri ile yakalamaya çalışıyor.

İpek ve şal konusundaki uzmanlığını dünya pazarına sunan Silk Home markası, sadece Türkiye’de değil dünyanın 40’dan fazla ülkesinde satış yapıyor. Silk Home Hem Tivil hem de Sura ipek ten eşarp ve şallar üretiyor.

Silk Home İpek Eşarpları

Fırça Desenli Silk Home Tivil Eşarp

Fırça Desenli Silk Home Tivil Eşarp

Silk Home hem geometrik desenli ipek eşarplar hem de çiçekli ve daha klasik çizgide başörtü üretiyor. Silk Home markasının 2015 koleksiyonuna baktığımızda özellikle gençlerin hedeflendiği açıkça görebiliyoruz. Koleksiyonda kullanımı rahat bir eşarp satın almak isteyenler için üretilmiş sura ipekten eşarplar ve geometrik desenler göze çarpıyor. Farklı elbiseler ve farklı renklerle kombin yapılabilecek genel kullanıma uygun eşarplar ön planda…

Silk Home İpek Eşarpların başka bir özelliği de uygun fiyat’a satılması diyebiliriz. Markanın çok sık yaptığı sezon sonu indirimleri ile ipek eşarpları çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Silk Home Türkiye pazarına büyük önem veriyor. Çünkü Türkiye firmanın amiral gemilerinden biri kabul ediliyor. Ülkemizde tesettür sektörünün her geçen yıl daha da büyümesi Silk Home İpek Başörtülerini da atak ve hazırlıklı olmaya itiyor.

Çiçek Modelli Silk Home İpek Eşarp

Çiçek Modelli Silk Home İpek Eşarp

Silk Home Eşarp satın alırken ihtiyaçlarınızı göz önüne almalısınız. Öncelikle başörtünüzü nerede ne şekilde kullanmak istediğinizi belirleyin. İşe giderken takacağınız bir eşarp ile hafta sonu gezintisinde takmak isteyeceğiniz eşarplar aynı desenlerde olmamalıdır. Bu bakımdan çeşitli model ve desenleri Silk Home İpek Eşarp’ta bulmanız mümkündür. Dilediğinizi seçebilirsiniz.